Her finder du kontaktinformationer på Fastavals hovedarrangører og nogle af de individuelle arrangørområder.

Informationen

Informationen står klar med svar på alle de spørgsmål, du som deltager måtte have omkring Fastaval.

Mailen besvares udelukkende af Infobosserne; Karina Kraft og Minik JoJo Olsen.

info@fastaval.dk

Hovedarrangørerne

Fastavals hovedarrangører står for meget af det praktiske før, under og efter Fastaval.

Du kan kontakte dem på deres fælles mail fastaval@fastaval.dk eller se medlemmernes individuelle mails på oversigten. Det er også to af gruppens medlemmer der svarer på safe@fastaval.dk.

Her kan du se hovedarrangørerne for Fastaval 2023:

Presse og kommunikation

Tilhører du pressen, eller har du særlige spørgsmål eller henvendelser omkring pressemateriale og kommunikation, så kontakt os her. Mailen besvares af kommunikationsansvarlig Karen Bech Sørensen

kommunikation@fastaval.dk

Andre områder

Hvis du har spørgsmål til et specifikt arrangørområde af organisationen Fastaval kan du kontakte dem direkte. Hvis du skal have kontakt med et andet område end dem herunder er du velkommen til at kontakte Informationen på info@fastaval.dk.

Alea

Mailen besvares af et medlem fra ALEAs bestyrelse

Alea@fastaval.dk

Øvrige aktiviteter

Mailen besvares af Poul Thomsen & Mika Larsen

aktiviteter@fastaval.dk

Butikker

Mailen besvares af *kommer senere*

butik@fastaval.dk

Brætspilsansvarlige

Mailen besvares af Max Møller, Morten Lund eller Allan A. Kirkeby

gamedesign@fastaval.dk

Overnatning

Mailen besvares af Paul Sinding

overnatning@fastaval.dk

App

Mailen besvares af Jonas Glad

app@fastaval.dk

GDS

Mailen besvares af Nynne Johanne Bruun Brandt

gds@fastaval.dk

Tlf. +45 61 40 92 63

Vagthavende General

Mailen besvares af Karen Bech Sørensen og Rebecca Møller Alkjær

general@fastaval.dk

Vagthavende General Tlf: 
+45 61 40 90 65

SAFE-mailen

Mailen besvares af Louise Skriver Lægteskov og Ole Sørensen

safe@fastaval.dk

Læs mere om tryghed på Fastaval her.

Scenarieansvarlige

Mailen besvares af Nina Runa Essendrop og Danny Wilson

scenarieansvarlige@fastaval.dk

Spillederansvarlige

Mailen besvares af Marie Oscilowski og Thor Fejerskov

spilleder@fastaval.dk

Ungdom

Mailen besvares af Karen Bech Sørensen

karen@fastaval.dk

Wear

Mailen besvares af Denise Brødløs Færge 

wear@fastaval.dk

Brætspilsdommerne

Mailen besvares af årets brætspilsdommere

boardgamejury@fastaval.dk

Nattevagten

Mailen besvares af Line Philipson

nattevagten@fastaval.dk